پروژه تخصصی متلب
انجام پروژه متلب شبیه ساز بازیابی و استخراج متن از تصویرهای مخدوش و از بین رفته و داکیومنت های قدیمی: انجام پروژه متلب — انجام پروژه متلب|پروژه تخصصی متلب|پروژه متلب
کد تخفیف 40 درصدی برای دانشجویان عزیز سایت که تا اخر شهریورماه از سایت بیش از یک خرید انجام دهند فقط تا شهریور97 کد را در باکس کد خرید وارد نمایید:

<bahar97 >

  
ضمانت بازگشت
فایل های تست شده
پرداخت آنلاین
تضمین کیفیت
دانلود فوری
کد تخفیف سایت

کد تخفیف سایت

کد تخفیف برای خرید دانشجویان عزیز فقط تا پایان شهریور ماه

قیمت محصول : 275,000 ریال

0 خرید نسخه : 1.0

شبیه ساز استخراج متن از تصویرهای مخدوش و از بین رفته و داکیومنت های قدیمی: انجام پروژه متلب

پروژه درس بینایی ماشین

هدف سیستم های استخراج متن از تصاویر یا (Optical character recognition – OCR)، بازیابی متن از روی عکس مربوط به صفحه اسکن شده و یا عکس های دیجیتالی می باشد. سیستم های OCR قابلیت تبدیل متن چاپ شده به فایل الکترونیکی را به صورت مستقیم فراهم می سازد که دقت تشخیص و تبدیل صحیح نیز به قدرت الگوریتم های پردازش تصویر و شناسایی الگو مورد استفاده در سیستم بستگی دارد. سیستم های استخراج متن از تصاویر یا استخراج ویژگی های تصاویر کاربرد های مهمی نظیر کمک به قرائت روشندلان (نابینا و کم بینا)، اتوماسیون اداری و فرآیند تولید کتابخانه با منابع دیجیتالی و غیره است.

بازدهی الگوریتم های مورد استفاده در سیستم های OCR هنوز به صد درصد نرسیده و روز به روز در حال تکامل است. اصلی ترین مشکل در بازسازی تصاویر اسناد با کیفیت پایین، چسبیدن کاراکتر ها در کنار هم یا بریده شدن استروک ها می باشد که در الگوریتم هایی که جدیدا شاهد ارائه شدن آنها در مقالات مختلف هستیم، تلاش می شود تا به این مشکل غلبه کنند. سیستم های OCR را می توان گسترده ترین موضوع پژوهشی و تحقیق در زمینه بازشناسی الگو (Pattern Recognition) دانست.

شناسایی و تفسیر گرافیک یک امر مهم در تحلیل اسناد می باشد چرا که عناصر گرافیکی به شکل های مختلفی در کنار متن قرار دارند، به طور مثال: دیاگرام هایی که مفاهیم متن را روشن و واضح تر می کنند، لوگو های شرکت ها در سربرگ نامه های اداری، خط های جدا کننده فیلد ها در جداول و همینطور قسمت های متنی. به طور کلی هدف این است که اطلاعاتی به دست آید که بتوانیم معنای محتوای تصاویر اسناد را توصیف کنیم.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

وا

شبیه ساز ،بازیابی ،استخراج متن،تصویرهای مخدوش ،از بین رفته، داکیومنت های قدیمی، انجام پروژه متلب

انجام پروژه متلب

http://www.porojeamadematlab.ir

تنها وبسایت انجام پروژه متلب

انجام پروژه متلب

 

به این پست امتیاز دهید.
Rate this post
This site is using SEO Baclinks plugin created by InfoMotru.ro and Locco.Ro
 
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با محصول باشد منتشر نخواهد شد.


 
SEO Powered by Platinum SEO from Techblissonline

Enter your email address:

Delivered by FeedBurner