پروژه تخصصی متلب
انجام پروژه متلب شبیه سازی upqc در سیستم قدرت همراه با مقاله و شبیه سازی سیستم در متلب (پروژه بررسی سیستم قدرت):پروژه متلب ارزان — انجام پروژه متلب|پروژه تخصصی متلب|پروژه متلب
کد تخفیف 10 درصدی برای دانشجویان عزیز سایت که تا اخر شهریورماه از سایت بیش از یک خرید انجام دهند فقط تا شهریور97 کد را در باکس کد خرید وارد نمایید: 

<bahar97 >

  
 
ضمانت بازگشت
فایل های تست شده
پرداخت آنلاین
تضمین کیفیت
دانلود فوری
کد تخفیف سایت

کد تخفیف سایت

کد تخفیف برای خرید دانشجویان عزیز فقط تا پایان شهریور ماه

قیمت محصول : 260,000 ریال

4 خرید نسخه : 1.0

شبیه سازی upqc در سیستم قدرت همراه با مقاله و شبیه سازی سیستم در متلب (پروژه بررسی سیستم قدرت):پروژه متلب ارزان

کنترل توان راکتیو

امروزه توان راکتیو یکی از فاکتورهای مهم در طراحی و بهره برداری از سیستم های قدرت الکتریکی می باشد. در گذشته توجه کمی به مطالعه توان راکتیو و اثر آن روی عملکرد کل سیستم شده است. این کم توجهی شاید به این دلیل باشد که شرکتهای تولید کننده برق معمولاً ازمشترکین خود فقط هزینه انرژی مصرفی (MWh)  را می گیرند تنها در بعضی موارد است که هزنینه برق راکتیو (MAVRh) از مصرف کننده گرفته می شود.

علت این روش عملکردمشخص است از آنجایی که انرژی از سوخت به دست می آید و سوخت رابطه مستقیم با هزینه دارد پرداخت هزینه برای انرژی (Mwh) معقول به نظر می رسد. در حالی که برای تولید توان راکتیو عموماً از تغییر جریان تحریک ژنراتور استفاده می شود و هزینه تولید آن چنانکه هزینه تولید انرژی را می توان حساب نمود، قابل محاسبه نیست. چرا که سیستم تحریک ژنراتور حتی برای تولید انرژی با ضریب توان واحد نیز لازم است. چیزیکه باید مشخص شود، هزینه اضافی مربوط به واحد تولید انرژی با قدرت راکتیو تولیدی بیشتر است چرا که نیاز به ژنراتوری با اندازه و حجم بیشتری می باشد. دلیل دیگر عدم توجه لازم به قدرت راکتیو، اهمیت کم آن در گذشته بوده است. در شبکه هایی با ولتاژ کم، پروفیل ولتاژ به راحتی با نصب خازن در برخی از نقاط قابل اصلاح است. اما با استفاده از شبکه های ولتاژ بالا برای انتقال بیشتر انرژی، نیاز به کنترل بیشتری روی جریان قدرت راکتیو در شبکه برای بدست آورده پروفیل ولتاژ قابل قبول می باشد. با رشد روزافزون مصرف قدرت الکتریکی؛، امروزه طراحی و عملکرد سیستم های قدرت اهمیت فوق العاده ای پیدا کرده است. بنابراین تجهیزات باید با بیشتری بازده ممکن کار کنند و در عینحال ضریب اطمینان بالایی هم داشته باشند. این خواسته ها انگیزه ای برای دستیابی به روشهای جدید انتقال انرژی ایجاد کرده است.

رشد مصرف همواره با رشد تلفات سیستم همراه است. بنابراین یافتن روشهایی که بتوانند در عین حالی که ولتاژ سیستم را در محدوده مجاز نگه می دارند، تلفات را نیز کاهش دهند ضروری به نظر می رسد. این کار به کمک کنترل جریان قدرت راکتیو در شبکه انجام می گیرد.

پروژه متلب ارزان: http://www.porojeamadematlab.ir تنها وبسایت پروژه متلب ارزان

پروژه متلب ارزان:

http://www.porojeamadematlab.ir

تنها وبسایت پروژه متلب ارزان

شبیه سازی upqc ،سیستم قدرت ،متلب،کنترل توان راکتیو،پایان نامه آماده،matlab,matlab project،شبیه سازی، پروژه متلب ارزان

به این پست امتیاز دهید.
Rate this post
This site is using SEO Baclinks plugin created by InfoMotru.ro and Locco.Ro
 
بازدید : 423 views بار دسته بندی : , , , تاريخ : 25 ژوئن 2016 به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با محصول باشد منتشر نخواهد شد.


 
SEO Powered by Platinum SEO from Techblissonline
بن تخفیف 50 درصدی خرید پروژه های سایت کافی است ایمیل خود را وارد کنید تا در کمتر از یک دقیقه کد را داخل ایمیل دریافت کنید

Enter your email address:

Delivered by FeedBurner