پروژه تخصصی متلب
انجام پروژه متلب شبیه سازی پنهان نگاری متن در تصویر و استخراج پنهان نگار از تصویر پنهان شده همراه مقاله شبیه سازی :انجام پروژه متلب — انجام پروژه متلب|پروژه تخصصی متلب|پروژه متلب
کد تخفیف 10 درصدی برای دانشجویان عزیز سایت که تا اخر شهریورماه از سایت بیش از یک خرید انجام دهند فقط تا شهریور97 کد را در باکس کد خرید وارد نمایید: 

<bahar97 >

  
 
ضمانت بازگشت
فایل های تست شده
پرداخت آنلاین
تضمین کیفیت
دانلود فوری
کد تخفیف سایت

کد تخفیف سایت

کد تخفیف برای خرید دانشجویان عزیز فقط تا پایان شهریور ماه

قیمت محصول : 270,000 ریال

3 خرید نسخه : 1.0

شبیه سازی پنهان نگاری متن در تصویر و استخراج پنهان نگار از تصویر پنهان شده همراه مقاله شبیه سازی :انجام پروژه متلب

در این پروژه ما بصورت گرافیکی می توانیم متن را در تصویر پنهان نگاری می کنیم و سپس می توانیم تصویر کد گذاری شده را دوباره می توانیم رمز گذاری شویم این پروژه کامل برای درس بینایی ماشین و پردازش تصویر می باشد همراه مقاله لاتین می باشد.

توسعه سریع انتقال داده از طریق اینترنت باعث سهولت در ارسال دقیق و سریع داده به مقصد می شود. امنیت ارتباط یکی از مهم ترین جنبه های تکنولوژی اطلاعات و ارتباط است. تکنیک پنهان نگاری به منظور امنیت استفاده می شود. پنهان نگاری هنر و علم ارتباط نامرئی است. تحقیق ما به پنهان نگاری در تصویر می پردازد. تاکنون روش های متعددی برای پنهان نگاری در تصویر ارائه شده است. بسیاری از این روش ها از جاسازی در بیت های کم ارزش پیکسل ها استفاده می کنند. پنهان نگاری برای پنهان کردن داده های سری باید به اندازه کافی قوی باشد و باعث تغییرات اساسی در حامل نشود. استفاده از بیت های کم ارزش باعث تغییرات اساسی در تصویر نمی شود اما باعث تغییر در هیستوگرام می شود که یکی از روش های کشف پنهان نگاری است. در این تحقیق دو روش برای حل این مشکل پیشنهاد می شود. روش اول استفاده از دسته بندی هیستوگرام و تعیین دسته ماکزیمم برای جاسازی اطلاعات است. در روش دوم، تصویر میزبان به بلوک های مساوی تقسیم می شود، سپس مرکز هر بلوک محاسبه شده و اطلاعات در همسایه های مرکزها جاسازی می شوند. روش های پیشنهادی همراه با روش کلاسیک، روش وفقی پرظرفیت و روش لبه یابی با نرم افزار متلب پیاده سازی شده و میزان تغییرات هیستوگرام محاسبه شده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

شبیه سازی ،پنهان نگاری ،متن در تصویر، استخراج پنهان نگار، تصویر پنهان شده ،همراه مقاله شبیه سازی ،انجام پروژه متلب

 

به این پست امتیاز دهید.
Rate this post
This site is using SEO Baclinks plugin created by InfoMotru.ro and Locco.Ro
 
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با محصول باشد منتشر نخواهد شد.


 
SEO Powered by Platinum SEO from Techblissonline
بن تخفیف 50 درصدی خرید پروژه های سایت کافی است ایمیل خود را وارد کنید تا در کمتر از یک دقیقه کد را داخل ایمیل دریافت کنید

Enter your email address:

Delivered by FeedBurner