پروژه تخصصی متلب
انجام پروژه متلب شبیه سازی مدار تمام پل سه پورته با استفاده از نرم افزار متلب سیمولینک با گزارش فارسی و مقاله شبیه سازی شده:انجام پروژه متلب — انجام پروژه متلب|پروژه تخصصی متلب|پروژه متلب
کد تخفیف 40 درصدی برای دانشجویان عزیز سایت که تا اخر شهریورماه از سایت بیش از یک خرید انجام دهند فقط تا شهریور97 کد را در باکس کد خرید وارد نمایید:

<bahar97 >

  
ضمانت بازگشت
فایل های تست شده
پرداخت آنلاین
تضمین کیفیت
دانلود فوری
کد تخفیف سایت

کد تخفیف سایت

کد تخفیف برای خرید دانشجویان عزیز فقط تا پایان شهریور ماه

قیمت محصول : 360,000 ریال

1 خرید نسخه : 1.0

شبیه سازی مدار تمام پل سه پورته با استفاده از نرم افزار متلب سیمولینک با گزارش فارسی و مقاله شبیه سازی شده:انجام پروژه متلب

همان طور که می دانیم در مبدل های الکترونیک قدرت نوعی مبدل به اسم تمام پل وجود دارد که دارای کارکرد منحصر به خود  بوده و در کاربرد های متفاوتی می توان از آن ها استفاده کرد.در این نوع مبدل ها همانند دیگر مبدل ها از تعدادی سوئیچ و المان های ذخیره کننده انرژی استفاده شده است.این نوع مبدل ها با استفاده از یک مکانیسم ولتاژ ورودی را به خروجی منتقل می کند.

در این مقاله به دنبال این هستیم تا با برخی ترفند های مداری از مبدل موجود بهره گرفته و قابلیت های بیشتری به آن دهیم.به عبارت بهتر بدون اینکه ساختار مبدل مدنظر پیچیده شود آن را در جهت پیشبرد اهداف خاصی توسعه دهیم.

یکی از راهکارهای به کار گرفته شده در این مقاله استفاده از این نوع مبدل ها در سیستم های انژری نومی باشد. به عنوان نمونه میتوان به سیستم های فتوولتاییک اشاره نمود.در این سیستم ها که انرژی از خورشید دریافت می شود با مشکلاتی روبرو هستیم.یکی از این مشکلات عدم بهره وری در ساعات سایه است. بنابراین باید به دنبال راه چاره در این ساعات باشیم.به همین جهت می توان در ساعات کم باری انرژی حاصله را در یک باتری ذخیره نمود و در ساعات پر باری و یا ساعاتی که سیستم اصلی درمعرض سایه قرار می گیرد از آن در جهت تامین بار خروجی استفاده کنیم.

در ادامه سعی می کنیم با معرفی این مدل ضمن بررسی رفتار آن در در شرایط مختلف، مدار مورد نظر ررا شبیه سازی نموده و نتایج آن را ارائه دهیم.

معرفی موضوع مقاله

همان­طور که در بالا به آن اشاره شد عنوان پروژه “مبدل های تمام پل با سه پورت” می باشد. در مبدل های تمام پل ساده از چهار کلید کنترل پذیر (معمولآ ماسفت) و تعدادی کلید کنترل ناپذیر و مدار انتقال انرژی از قبیل ترانس،سلف و خازن مطابق شکل زیر استفاده شده است.

(Full-Bridge Three-Port Converters(FB-TPC    مقاله رفرنس:

IEEE TRANSACTIONS ON POWER ELECTRONICS, VOL. 27, NO. 9, SEPTEMBER 2012 39
Full-Bridge Three-Port Converters With Wide Input
Voltage Range for Renewable Power Systems
Hongfei Wu, Student Member, IEEE, Kai Sun, Member, IEEE, Runruo Chen, Haibing Hu, Member, IEEE,
and Yan Xing, Member, IEEE

خروجی برنامه :

 

خروجی برنامه :

انجام پروژه متلب

http://www.porojeamadematlab.ir

تنها وبسایت انجام پروژه متلب

انجام پروژه متلب

شبیه سازی، مدار تمام پل، سه پورته ،نرم افزار متلب، سیمولینک ،گزارش فارسی،مقاله شبیه سازی شده،پروژه متلب،انجام پروژه متلب

به این پست امتیاز دهید.
Rate this post
This site is using SEO Baclinks plugin created by InfoMotru.ro and Locco.Ro
 
بازدید : 470 views بار دسته بندی : , , , تاريخ : 7 سپتامبر 2017 به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با محصول باشد منتشر نخواهد شد.


 
SEO Powered by Platinum SEO from Techblissonline

Enter your email address:

Delivered by FeedBurner