پروژه تخصصی متلب
انجام پروژه متلب شبیه سازی جریان هجومی در ترانس در محیط سیمولینک متلب بهمراه داکیومنت فارسی:پروژه متلب ارزان: — انجام پروژه متلب|پروژه تخصصی متلب|پروژه متلب
کد تخفیف 40 درصدی برای دانشجویان عزیز سایت که تا اخر شهریورماه از سایت بیش از یک خرید انجام دهند فقط تا شهریور97 کد را در باکس کد خرید وارد نمایید:

<bahar97 >

  
ضمانت بازگشت
فایل های تست شده
پرداخت آنلاین
تضمین کیفیت
دانلود فوری
کد تخفیف سایت

کد تخفیف سایت

کد تخفیف برای خرید دانشجویان عزیز فقط تا پایان شهریور ماه

قیمت محصول : 280,000 ریال

7 خرید نسخه : 1.0

شبیه سازی جریان هجومی در ترانس در محیط سیمولینک متلب بهمراه داکیومنت فارسی:پروژه متلب ارزان:

در این پروژه به بررسی اثرات جريان هجومي ناشي از وصل ترانسفورماتور های قدرت پرداخته و جریان هجومی توسط نرم افزار متلب (matlab) شبیه سازی شده است.پديده جريان هجومي مغناطيس کننده، حالت گذراي بزرگي است که به هنگام برقدار شدن ترانسفورماتور روي مي دهد. اندازه جريان هجومي ممکن است تا 10 برابر جريان نامي ترانسفورماتور باشد که به عملکرد نامناسب سيستم هاي حفاظتي منجر مي گردد. در واقع تشابه بين ويژگي هاي جريان هجومي و شرايط خطاي داخلي باعث بروز اين خطا مي گردد. بنابراين، براي کارکرد ايمن ترانسفورماتور لازم است که جريان هجومي از جريان خطا تشخيص داده شود.

 

بررسی جریان هجومی و علل بروز جریان هجومی

در اثر اعمال ولتاژ به سیم پیچ اولیه ترانسفورماتور هسته به حال اشباع رفته در نتیجه باعث افزایش رلوکتانس و به ندبال آن کاهش اندوکتانس مدار شده و نهایتا جریان قابل توجهی توسط ترانسفورماتور کشیده میشود ، این پدیده که به جریان هجومی مغناطیس کننده ترانسفورماتور ها معروف است ، درلحظات اولیه برقدار شدن از سال ها قبل به صورت یه مسئله در طراحی و استعمال رله های دفرانسیل ترانس ها مطرح بوده است ، زیرا دامنه بزرگ ها میتواند باعث قطع غیر لزوم مدار ترانس ها گردد . این جریان تنها در طرف اولیه ترانس ها اتفاق می افتد و باعث میشود که رله دیفرانسل آن را به صورت خطای داخلی ببیند . با تحلیل و آنالیز جریان هجومی درمیابیم که این جریان دارای هارمونی دومی میباشد که دامنه آن بیش از سایر هارمونیک های موجود است که با استفاده از وسایل تشخیص هارمونیک دوم میتوان در صورت برقدار نمودن ترانسفورماتور های قدرت از قطعی ناخواسته در آنها جلوگیری نمود. در سیستم های قدرت متناوب شکل موج ولتاژ و شار تقریبا به صورت توابعی سینوسی از زمان هست که در ادامه بحث به مشخصه و مدل کلی مدار مغناطیسی پرداخته شده است .

پارامتر های موثر بر جریان هجومی ، شامل سطح مقع آهن هسته ، تحریک اسمی ، تعداد دور ها ، ابعاد سیم پیچ ها ، مشخصه ورق های مغناطیسی ، شامل پسماند و اشباع ، شرایط آهن هسته و مقدار ولتاژ متناوب در لحظه کلید زنی

پروژه متلب ارزان: http://www.porojeamadematlab.ir تنها وبسایت پروژه متلب ارزان

پروژه متلب ارزان:

http://www.porojeamadematlab.ir

تنها وبسایت پروژه متلب ارزان

جریان هجومی،ترانس،سیمولینک متلب،رانسفورماتور های قدرت،پایان نامه آماده،matlab,matlab project،شبیه سازی،پروژه متلب ارزان

به این پست امتیاز دهید.
Rate this post
This site is using SEO Baclinks plugin created by InfoMotru.ro and Locco.Ro
 
بازدید : 645 views بار دسته بندی : , , تاريخ : 28 ژوئن 2016 به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با محصول باشد منتشر نخواهد شد.


 
SEO Powered by Platinum SEO from Techblissonline

Enter your email address:

Delivered by FeedBurner