پروژه تخصصی متلب
انجام پروژه متلب انجام پروژه متلب:تشخیص ماشین های با رنگ مشخصه مانند قرمز در تصاویر هوایی — انجام پروژه متلب|پروژه تخصصی متلب|پروژه متلب
کد تخفیف 40 درصدی برای دانشجویان عزیز سایت که تا اخر شهریورماه از سایت بیش از یک خرید انجام دهند فقط تا شهریور97 کد را در باکس کد خرید وارد نمایید:

<bahar97 >

  
ضمانت بازگشت
فایل های تست شده
پرداخت آنلاین
تضمین کیفیت
دانلود فوری
کد تخفیف سایت

کد تخفیف سایت

کد تخفیف برای خرید دانشجویان عزیز فقط تا پایان شهریور ماه

قیمت محصول : 150,000 ریال

1 خرید نسخه : 1.0

انجام پروژه متلب:تشخیص ماشین های با رنگ مشخصه مانند قرمز در تصاویر هوایی

در این پروژه یک سامانه طبقه بندی خودکار بر مبنای ماشین بینایی بر اساس رنگ و مؤلفه های آن، توسعه داده شد. ورودی شبکه، مولفه های اصلی رنگ ( G.R و B ) پیکسل های تصاویر بوده و در خروجی شبکه عدد یک ( 1) به عنوان ماشین قرمز و عدد صفر ( 0) به عنوان ماشین غیر رنگ قرمز و… در نظر گرفته شد که در نهایت بعد از آزمون و خطای الگوریتم یادگیری مشخص می شود .نتایج حاصل از آنالیز تصویر حاکی از وجود دقت بالایی در بخش بندی کلاس های تصویر بود.

پردازش تصاویر امروزه بیشتر به موضوع پردازش تصویر دیجیتال گفته می‌شود که شاخه‌ای از دانش رایانه است که با پردازش سیگنال دیجیتال که نماینده تصاویر برداشته شده با دوربین دیجیتال یا پویش شده توسطپویشگر هستند سر و کار دارد.

پردازش تصاویر دارای دو شاخه عمدهٔ بهبود تصاویر و بینایی ماشین است. بهبود تصاویر دربرگیرندهٔ روشهایی چون استفاده از فیلتر محوکننده وافزایش تضاد برای بهتر کردن کیفیت دیداری تصاویر و اطمینان از نمایش درست آنها در محیط مقصد (مانند چاپگر یا نمایشگر رایانه)است، در حالی که بینایی ماشین به روشهایی می‌پردازد که به کمک آنها می‌توان معنی و محتوای تصاویر را درک کرد تا از آنها در کارهایی چون رباتیک و محور تصاویراستفاده شود.

 

انجام پروژه متلب http://www.porojeamadematlab.ir تنها وبسایت انجام پروژه متلب انجام پروژه متلب انجام پروژه متلب http://www.porojeamadematlab.ir تنها وبسایت انجام پروژه متلب انجام پروژه متلب انجام پروژه متلب http://www.porojeamadematlab.ir تنها وبسایت انجام پروژه متلب انجام پروژه متلب

انجام پروژه متلب

http://www.porojeamadematlab.ir

تنها وبسایت انجام پروژه متلب

انجام پروژه متلب

تشخیص ماشین،رنگ مشخصه،قرمز،تصاویر هوایی ،متلب،پروژه متلب،matlab،matlab project،انجام پروژه متلب

به این پست امتیاز دهید.
انجام پروژه متلب:تشخیص ماشین های با رنگ مشخصه مانند قرمز در تصاویر هوایی
5 از 1 رای
This site is using SEO Baclinks plugin created by InfoMotru.ro and Locco.Ro
 
بازدید : 388 views بار دسته بندی : , , , , تاريخ : 13 سپتامبر 2016 به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با محصول باشد منتشر نخواهد شد.


 
SEO Powered by Platinum SEO from Techblissonline

Enter your email address:

Delivered by FeedBurner