فروش پروژه matlab در تمامی گرایشات و رشته های مهندسی تشخیص ماشین های با رنگ مشخصه مانند قرمز در تصاویر هوایی - مرجع پروژه آماده با متلب MATLAB PROJECT
ضمانت بازگشت
فایل های تست شده
پرداخت آنلاین
تضمین کیفیت
دانلود فوری

قیمت محصول : 150,000 ریال

150,000 ریال – پرداخت و دانلود
1 خرید نسخه : 1.0

در این پروژه یک سامانه طبقه بندی خودکار بر مبنای ماشین بینایی بر اساس رنگ و مؤلفه های آن، توسعه داده شد. ورودی شبکه، مولفه های اصلی رنگ ( G.R و B ) پیکسل های تصاویر بوده و در خروجی شبکه عدد یک ( 1) به عنوان ماشین قرمز و عدد صفر ( 0) به عنوان ماشین غیر رنگ قرمز و… در نظر گرفته شد که در نهایت بعد از آزمون و خطای الگوریتم یادگیری مشخص می شود .نتایج حاصل از آنالیز تصویر حاکی از وجود دقت بالایی در بخش بندی کلاس های تصویر بود.

پردازش تصاویر امروزه بیشتر به موضوع پردازش تصویر دیجیتال گفته می‌شود که شاخه‌ای از دانش رایانه است که با پردازش سیگنال دیجیتال که نماینده تصاویر برداشته شده با دوربین دیجیتال یا پویش شده توسطپویشگر هستند سر و کار دارد.

پردازش تصاویر دارای دو شاخه عمدهٔ بهبود تصاویر و بینایی ماشین است. بهبود تصاویر دربرگیرندهٔ روشهایی چون استفاده از فیلتر محوکننده وافزایش تضاد برای بهتر کردن کیفیت دیداری تصاویر و اطمینان از نمایش درست آنها در محیط مقصد (مانند چاپگر یا نمایشگر رایانه)است، در حالی که بینایی ماشین به روشهایی می‌پردازد که به کمک آنها می‌توان معنی و محتوای تصاویر را درک کرد تا از آنها در کارهایی چون رباتیک و محور تصاویراستفاده شود.

 

111 112 113

تشخیص ماشین،رنگ مشخصه،قرمز،تصاویر هوایی ،متلب،پروژه متلب،matlab،matlab project

به این پست امتیاز دهید.
تشخیص ماشین های با رنگ مشخصه مانند قرمز در تصاویر هوایی
5 از 1 رای
This site is using SEO Baclinks plugin created by InfoMotru.ro and Locco.Ro
بازدید : 28 views بار دسته بندی : , , , , تاريخ : 13 سپتامبر 2016 به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با محصول باشد منتشر نخواهد شد.


SEO Powered by Platinum SEO from Techblissonline