پروژه تخصصی متلب
انجام پروژه متلب تشخیص حالت افراد از روی صورت افراد پروژه اماده ارایه بهمراه دیتابیس:پروژه متلب ارزان — انجام پروژه متلب
کد تخفیف 40 درصدی برای دانشجویان عزیز سایت که تا اخر خردادماه از سایت خرید کنند فقط تا خرداد 97  کد را در باکس کد خرید وارد نمایید:

<bahar97 >

   
ضمانت بازگشت
فایل های تست شده
پرداخت آنلاین
تضمین کیفیت
دانلود فوری
کد تخفیف سایت

کد تخفیف سایت

کد تخفیف برای خرید دانشجویان عزیز فقط تا پایان خرداد ماه

قیمت محصول : 260,000 ریال

9 خرید نسخه : 1.0

تشخیص حالت افراد از روی صورت افراد پروژه اماده ارایه بهمراه دیتابیس:پروژه متلب ارزان

در خصوص تشخیص حالت چهره روش های گوناگونی ارائه شده است که در هریک ازآنها مشکلاتی از قبیل دقت سیستم و حجم محاسبات وجود دارد. در این مقاله یک روش جدید تشخیص حالت چهره ارائه شده است و ازالگوریتم های PCA و وLDA و فیلتر گابوروماشین های بردار پشتیبان (SVM) استفاده شده است. از فیلتر گابور جهت اسخراج ویژگی های تصویر واز الگوریتم PCA وLDA برای شناسایی کارآمد همراه با نرخ شناسایی بالا و حجم محاسبات پایین و از SVM جهت کلاسبندی و تفکیک پذیری در ابعاد بالا استفاده شده است.
ما با استفاده از بانک چهره JAFEE نشان داده ایم که با دادن ضرایب PCA بجای تصاویر اصلی بهLDA و(PCA+LDA) و استفاده از SVM، نرخ شناسایی به شکل قابل ملاحظه ای بهبود خواهد یافت.

تشخیص حالت افراد از روی صورت افراد پروژه اماده ارایه بهمراه دیتابیس

با پردازش عکس صورت افراد و دسته بندی داده حالات افراد :

شادی

عصبانیت

نگرانی

و…

کافی است عکس را انتخاب کرده و حالت افراد تشخیص داده می شود.

پروژه متلب ارزان: http://www.porojeamadematlab.ir تنها وبسایت پروژه متلب ارزان

هدف پیدا کردن نواحی از تصویر است که شامل چهره باشد . پس از یافتن این نواحی می بایست چهره را از تصویر استخراج و آماده مرحله شناسایی کرد . در مرحله شناسایی، یک سیستم با توجه به چهره های آموزش دیده شده ، یک چهره را که شباهت بیشتری به چهره مورد نظر داشته باشد، انتخاب کرده و بعنوان جواب نهایی در نظر می گیرد. روشهای موجود برای تشخیص چهره را می توان به دو دسته کلی روشهای مبتنی بر ظاهر که به صورت آما ری چهره را مورد پردازش قرار می دهند و روشهای مبتنی بر مدل که به صورت هندسی عمل می نمایند، تقسیم بندی نمود. تاکنون روشهای بسیار زیادی جهت تشخیص چهره ارائه شده است که هر کدام دارای نقاط ضعف و قدرت مختص به خود می باشند. با وجود قدمت زیاد این زمینه و گستردگی روشها ی ارایه شده، روشی که بتواند ادعا نماید در تمامی شرایط دارای کارکردی بهتر از بقیه روشها است گزارش نشده است . همچنین آزمایشات ما نشان می دهد ، چهره هایی که روشهای مختلف در تشخیص آنها دچار اشتباه می شوند ، یکسان نیستند و ممکن است یک روش با کارایی بالا در قبال یک تصویر دچار اشتباه گردد ، در صورتی که یک روش با کارایی پایین تر قادر به تشخیص درست آن باشد. با در نظر گرفتن این دو موضوع به نظر می رسد یک روش ترکیبی بتواند جواب خوبی داشته باشد ، به شرط آنکه بتواند نقاط ضعف و قدرت هر روش را منظور کرده و آن را در جواب نهایی تاثیر دهد. از سوی دیگر فیلتر گابور یکی از پرکاربردترین تکنیکهای استخراج ویژگی در تشخیص چهره میباشد، که در مقابل تغییراتی مانند چرخش و تغییر مقیاس پایداری خوبی دارد. اما ویژگیهای استخراج شده توسط این فیلتر عموما دارای ابعاد بالایی هستند که برای کاهش ابعاد آن از الگوریتمهای انتخاب ویژگی استفاده میشود. بعبارت دیگر با کاهش طول بردار ویژگی نه تنها ویژگیهای نامفید حذف میشوند بلکه زمان محاسبات نیز کاهش خواهد یافت.

پروژه متلب ارزان:

http://www.porojeamadematlab.ir

تنها وبسایت پروژه متلب ارزان

تشخیص حالت افراد ،پروژه اماده ارایه،SVM،شادی،عصبانیت،نگرانی،پایان نامه آماده،matlab,matlab project،شبیه سازی،پروژه متلب ارزان

به این پست امتیاز دهید.
Rate this post
This site is using SEO Baclinks plugin created by InfoMotru.ro and Locco.Ro
 
بازدید : 625 views بار دسته بندی : , , , , تاريخ : 23 ژوئن 2016 به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با محصول باشد منتشر نخواهد شد.


 
SEO Powered by Platinum SEO from Techblissonline

Enter your email address:

Delivered by FeedBurner