فروش پروژه آماده متلب تشخیص امراض میوه ها با پردازش تصویر در متلب:انجام پروژه متلب - انجام پروژه متلب
ضمانت بازگشت
فایل های تست شده
پرداخت آنلاین
تضمین کیفیت
دانلود فوری

قیمت محصول : 275,000 ریال

0 خرید نسخه : 1.0

تشخیص امراض میوه ها با پردازش تصویر در متلب:انجام پروژه متلب

این پست پروژه طبقه بندی و تشخیص بیماری میوه ها با K means و شبکه عصبی MLP با متلب را آماده کرده کرده ایم که در ادامه به توضیحاتی در رابطه با بیماری میوه ها و گیاهان پرداخته و فیلم و تصاویر از این پروژه بینایی ماشین با متلب را نشان داده ایم.

بیماری میوه ها می تواند باعث کاهش کیفیت و کمیت محصولات کشاورزی شود. در برخی از کشور های در حال توسعه، کشاورزان زمان بسیاری را به منظور مشاوره با مهندسین کشاورزی صرف می کنند، در حالی که مهم ترین عامل کنترل بیماری ها، زمان می باشد. بیماری های گیاهی و میوه جات باعث کاهش تولید و خسارت های زیاد اقتصادی در بخش کشاورزی می شود. پایش کردن سلامتی و تشخیص بیماری میوه ها و گیاهان و درختان در کشاورزی پایدار حاهز اهمیت است.

در حال حاضر بیماری میوه ها و بیماری های گیاهی توسط متخصصین و با چشم غیر مسلح تشخیص داده می شوند که این کار به نظارت مستمر کارشناسان نیازمند است که ممکن است در باغ ها و مزارع بزرگ هزینه های بسیاری را باعث شود.

در برخی از کشور های در حال توسعه، کشاورزان ممکن است مجبور به پیمودن مسافت های طولانی برای تماس با کارشناسان باشند که این کار بسیار گران و وقت گیر می باشد. همچنین، کنترل به موقع بیماری میوه ها و گیاهان باعث کاهش تلفات محصول و حداقل استفاده از سموم شیمیایی می شود که در نتیجه باعث کاهش آلودگی منابع زیر زمینی می شود. فناوریبینایی ماشین و پردازش تصویر قادر است به طور خودکار بیماری های گیاهی را تشخیص، تفکیک و طبقه بندی نماید.

طراحی و کاربرد این فناوری ها به طور عمده به کاهش کاربرد مواد شیمیایی و کاهش هزینه های پرسنلی و افزایش حاصل خیزی و کیفیت محصول کمک می کنید. تشخیص سریع و خودکار بیماری های گیاهی پژوهشی ضروری است که در نظارت بر باغ ها و زمین های بزرگ مزایای زیادی دارد.

روش های زیادی برای تشخیص بیماری های گیاهی وجود دارد اما اکثر این روش ها یا وقت گیر و پر هزینه می باشند یا روش های مخرب می باشند. روش های طیفی بسیار گران قیمت و زمان بر بوده و نیاز به پرسنل نموزش دیده دارد. امروزه ابزارهای کامپیوتری بر پاییه پردازش تصویر در حوزه کشاورزی برای نظارت بر رشد محصول توسعه فراوانی داشته است.

تشخیص خودکار بیماری های گیاه برای افرادی که اطلاعاتی در مورد روش کشت محصول ندارند، می تواند مزایای بسیاری داشته باشد. مزایای استفاده از تکنولوژی تصویر برداری، دقیق، غیر مخرب و عملکرد بهتری می باشد. کاربرد تکنولوژی ماشیین بینیایی بازدهی صنعت کشاورزی را به وسیله کاهش هزینه های کارگری، افزایش خواهد داد.

خروجی متلب برنامه :

انجام پروژه متلب انجام پروژه متلب انجام پروژه متلب انجام پروژه متلب

 

تشخیص ،امراض میوه ها،پردازش تصویر ،متلب،انجام پروژه متلب

انجام پروژه متلب

http://www.porojeamadematlab.ir

انجام پروژه متلب

به این پست امتیاز دهید.

بازدید: 6

تصاویر محصول
6
بازدید : 8 views بار دسته بندی : , , , , , تاريخ : 25 سپتامبر 2018 به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با محصول باشد منتشر نخواهد شد.


ادرس ما :اصفهان -خیابان باهنر -کوچه نسیم پلاک 1 واحد 1 موسسه متلب نویسان تلفن تماس:09338075778 /09220571620

Enter your email address:

Delivered by FeedBurner