پروژه تخصصی متلب
انجام پروژه متلب تشخیص اجزای چهره با متلب همراه مقالات شبیه سازی شده(پردازش تصویر ، بینایی ماشین ، هوش مصنوعی وتشخیص چهره):پروژه متلب ارزان — انجام پروژه متلب|پروژه تخصصی متلب|پروژه متلب
کد تخفیف 40 درصدی برای دانشجویان عزیز سایت که تا اخر شهریورماه از سایت بیش از یک خرید انجام دهند فقط تا شهریور97 کد را در باکس کد خرید وارد نمایید:

<bahar97 >

  
ضمانت بازگشت
فایل های تست شده
پرداخت آنلاین
تضمین کیفیت
دانلود فوری
کد تخفیف سایت

کد تخفیف سایت

کد تخفیف برای خرید دانشجویان عزیز فقط تا پایان شهریور ماه

قیمت محصول : 290,000 ریال

1 خرید نسخه : 1.0

تشخیص اجزای چهره با متلب همراه مقالات شبیه سازی شده(پردازش تصویر ، بینایی ماشین ، هوش مصنوعی وتشخیص چهره):پروژه متلب ارزان

پروژه تشخیص اجزای چهره با متلب به همراه فایل راهنما را آماده کرده ایم که بر روی تصویر چهره بسیاری از افراد (زن و مرد) تست شده است. هدف از پیاده سازی این پروژه، تشخیص و تفکیک اجزای چهره انسان می باشد. در داکیومنت این پروژه، هر یک از m-file ها (فایل اصلی اجرایی و توابع) شرح داده شده است.

این برنامه تشخیص اجزای چهره ، قابلیت شناسایی، مجزا نمودن، نمایش محدوده های آستانه سر به رنگ سبز، چشم ها به رنگ بنفش، بینی به رنگ زرد و لب ها به رنگ نیلی در تصویر پردازش شده خروجی را دارا می باشد. در این برنامه از قابلیت های نوار ابزار image processing و computed vision نرم افزار متلب استفاده شده است.

جالب است بدانید، تصاویری را هم که داری چندین چهر است (عکس سلفی)، به خوبی تشخیص و تفکیک می کند. به طور کلی، یک پروژه نسبتا ساده اما جالب و مناسب در زمینه پردازش تصویر ، بینایی ماشین ، هوش مصنوعی وتشخیص چهره می باشد.

در ادامه به شرح هر یک از ام فایل های این پروژه تشخیص اجزای چهره پرداخته و فیلمی از خروجی آن را که چندین تصویر چهره را تست کرده ایم، قرار داده شده است.

توضیح هر یک از توابع پروژه تشخیص اجزای چهره :

فایل buildDetector.m :

در این ام فایل تابع buildDetector یک شی (object) برای کشف بخش های مختلف صورت می سازد.

متغیر خروجی: detector

متغیرهای ورودی تابع:

thresholdFace: MergeThreshold برای تشخیص آستانه صورت، مقدار پیشفرض ۱

thresholdParts: MergeThreshold جهت تشخیص مرزهای اجزای صورت، پیشفرض ۱

stdsize: سایز صورت تعدیل شده، با مقدار پیشفرض ۱۷۶

فایل checkToolboxes.m :

در این پروژه به ۲ جعبه ابزار پردازش تصویر و بینایی ماشین نیاز است. تابع ret دسترسی به این دو toolbox را چک می کند.

فایل main.m :

فایل اصلی و اجرایی – با فراخوانی checkToolboxes در صورت عدم وجود جعبه ابزارهای مورد نیاز پیغام مناسب صادر، در غیر اینصورت تصویر مشخص شده در تابع Img=imread(‘image.jpg’); را لود و پس از اعمال تغییرات مورد نظر توسط توابع فراخوانی شده، تصویر نهایی را نمایش میدهد.

Image.jpg نام و پسوند فایل تصویر مورد نظر است که می تواند با توجه بنام تصویر ورودی تغییر کند. مثلا می تواند reza.jpg یا mahsa.png باشد. بنابراین اگر قصد استفاده از تصاویر مختلف را دارید، فراموش نکنید که حتما نام فایل تصویر را در این تابع (main.m) باید تغییر دهید.

فایل detectFaceParts.m :

تابع [bbox,bbX,faces,bbfaces] = detectFaceParts(detector,X,thick) که مولفه های ورودی ها و خروجی های آن در متن کد مشخص شده اجزای چهره را شناسایی می کند.

فایل detectRotFaceParts.m :

تشخیص محدوده چهره با تخمین و شناسایی آستانه های دوار چهره.

فایل drawFourPoints.m :

رسم خطوط با توجه به چهار نقطه شناسایی شده برای محدوده های هر یک از اجزای چهره.

فایل mergeFourPoints.m :

ادغام محدوده های مشخص شده برای اجزای چهره و آماده سازی آن جهت نمایش در تصویر خروجی.

مقالات رفرنش:

Robust facial feature tracking under varying face pose and facial expression
Yan Tong, Yang Wang, Zhiwei Zhu, Qiang Ji
Department of Electrical, Computer, and Systems Engineering, Rensselaer Polytechnic Institute, Troy, NY 12180-3590, USANational ICT Australia, Eveleigh, NSW 1430, Australia Sarnoff Corporation, Princeton, NJ 08543-5300, USA Received 22 October 2006; received in revised form 23 February 2007; accepted 28 February 2007

 

پروژه متلب ارزان: http://www.porojeamadematlab.ir تنها وبسایت پروژه متلب ارزان پروژه متلب ارزان: http://www.porojeamadematlab.ir تنها وبسایت پروژه متلب ارزان پروژه متلب ارزان: http://www.porojeamadematlab.ir تنها وبسایت پروژه متلب ارزان

پروژه متلب ارزان:

http://www.porojeamadematlab.ir

تنها وبسایت پروژه متلب ارزان

تشخیص اجزای چهره،پردازش تصویر ، بینایی ماشین ، هوش مصنوعی ،تشخیص چهره،پایان نامه آماده،matlab,matlab project،شبیه سازی،پروژه متلب ارزان

به این پست امتیاز دهید.
Rate this post
This site is using SEO Baclinks plugin created by InfoMotru.ro and Locco.Ro
 
بازدید : 571 views بار دسته بندی : , , , تاريخ : 5 جولای 2016 به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با محصول باشد منتشر نخواهد شد.


 
SEO Powered by Platinum SEO from Techblissonline

Enter your email address:

Delivered by FeedBurner